.بست چهارپیچ ایران بست سبک : این محصول شامل چهارپیچ 6 سانتی متری و چهارمهره ارتفاع 12 و چهار واشر به ضخامت 2.5 میل و یک دست کنده و برگ می باشد.وزن چهارپیچ 1250 گرم با تلرانس 50 گرم می باشد که برای مکان های که ارتفاع زیاد نباشد مورد استفاده قرار می گیرد جنس آن از چدن داکتیل و پیچ و مهره و واشر از فولاد است.

2.چهارپیچ ایران بست سنگین : این مدل چهارپیچ هم به مانند چهارپیچ سبک بوده با این تفاوت که وزن آن 1500 گرم بوده و دارای واشر 3 میل می باشد و مورد مصرف آن برای ارتفاع بلند و حتی زیر بتنی می باشد این محصول بیشتر برای صادرات و استفاده در شرکتهای نفتی و پتروشیمی ها تولید میگردد.

3. بست آهنگیر : بست آهنگیر یا بست تیرآهنی داری یک قسمت گرد برای بستن روی لوله و یک قسمت مربعی شکل برای بستن روی تیر آهن یا قوطی و نبشی می باشد.این محصول از یک پیچ چشمی و یک پیچ 14 × 70 خشکه و یک مهره و واشر به همراه یک تنه چدنی و برگ چدنی تشکیل شده است وزن تقریبی آن 1550 گرم می باشد.موارد استفاده آن در سکوهای نفتی و همچنین برای نگهداری تخته زیر پایی در ارتفاع زیاد داربست می باشد.

4. بست چهارپیچ گردان : این محصول تمام خصوصیات چهارپیچ ثابت را داراست. امتیاز این مدل بست در دو تیکه و چرخشی بودن آن است که با یک پین فولادی به هم متصل می شوند. وزن آن 1800 گرم می باشد.و بیشتر در کنج مورد استفاده قرار می گیرد.

این مجموعه در کنار تولید ملزومات داربست با راه اندازی بخش تامین کالا آماده ارائه خدمات به شرکتها و مشتریان گرامی در زمینه آهن آلات صنعتی و ساختمانی می باشد.

ما مفتاخریم محصولات خود را بدون واسطه و مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم.

ازجمله این خدمات ارسال کالا به عسلویه و کنگان و بندرعباس بی واسطه می باشد.

محصولات این مجموعه به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان و ارمنستان صادر می گردد.

اعتماد شما سروران بزرگترین سرمایه ماست

با  گسترش روز افزون صنعت ساخت و ساز تا اینک هیچ وسیله ای نتوانسته است ، جای داربست را بگیرد.گروه صنعتی فولاد صنعت غرب دست به تولید و فروش بست های داربست زده است.

آیا می دانید سرانه مصرف فولاد در ایران چقدر است ؟ باید بگوییم در ایران طی مدت یک سال به ازای هر فرد چیزی حدود 230 کیلوگرم فولاد مصرف می شود.

این رقم عدد نسبتا بزرگی است که حاکی از گسترش ساخت و ساز در ایران می باشد حالا اگر این عدد را در هفتاد میلیون ضرب کنید این عدد به مقدار شانزده میلیون و صد هزار تن خواهد رسید.

فرض کنیم یک صدم این فولاد در ساخت داربست به کار رود مقدار مصرفی چیزی حدود صد و شصت هزار تن خواهد بود . با این فرض که پنج درصد برای بست های داربست استفاده شود به مقدار بسیار بزرگ هشت هزار تن خواهیم رسید. فرض کنید این مقدار فولاد را از یک شرکت خارجی خریداری کنیم ، واقعا خروج ارز هنگفتی است.

شرکت ایرانی فولاد صنعت غرب با تولید و فروش بست های داربست قصد دارد در راستای شعار اقتصاد مقاومتی حرکت کند واز تمام فروشندگان دعوت به همکاری می نمایید.در شرکت فولاد صنعت غرب تولید و فروش بست های داربست چه مراحلی را طی می کند؟

شرکت فولاد صنعت غرب به منظور تولید قسمت بدنه بست ها از روش نورد گرم استفاده می کند. البته چون قسمت بدنه بست دارای شکلی محدب است با استفاده از روش میله و پروفیل با استفاده از غلتک های شیاردار تولید و روانه بازار می شوند.

پیچ های  بست داربست با استفاده از روش نورد رزوه ای تولید می شوند. در این روش قطعات استوانه ای از میان دو صفحه ی شیاردار عبور داده می شوند تا یک پیچ با بهترین کیفیت تولید شود. و پس از تولید بدنه بست و پیچ پس از کنترل کیفیت محصولات بسته بندی وبه بازار ارائه می شوند و این ها همگی توضیح مختصری از فرایند تولید و فروش بست های داربست است.کدام نوع از بست های داربست در شرکت فولاد صنعت غرب تولید می شود؟

در شرکت فولاد صنعت غرب تولید و فروش بست های داربست با بهترین کیفیت انجام می شود.این شرکت با استفاده از مرغوبترین فولاد بست های تولید کرده است که ترد وشکننده نیستندوقابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارند. بست های تولید در انواع سایز ومدل ها طرای وساخته می شوند که به اجمال آن ها را معرفی می کنیم.

بست فولادی چهار پيچه

این بست وزنی معادل 1200 کیلوگرم را تحمل می کند و به منظور ایجاد زوایای نود درجه در داربست ها بکار می رود. جنس این بست عموما از فولاد ضد زنگ و وزن متوسط آن 1.65کیلوگرم است.

بست فلزي چرخشي

وزن متوسط اینگونه بست 1.7کیلوگرم است .قدرت تحمل یک تن و چرخش 360 درجه را داراست . این بست یک بست دو قسمتی است که دو قطعه آن از طریق یک پین فولادی بهم متصل می شوند.بست كمكي يا نگهدارنده

این بست در زیر بست فولادی چهار پیچه و بست زبانه ای به منظور افزایش وزن قابل تحمل بست متصل می شود. خود این بست 0.6 کیلوگرم وزن دارد و باعث افزایش میزان تحمل بست تا دو برابر حالت اولیه می شود.

بست كلاهكي

زمانی که لازم باشد بر روی ارتفاع های مختلف بست یک سطح صاف پدیدار شود از این نوع بست ها استفاده می شود و به کمک این بست ها صفحات فلزی یا چوبی به صورت افقی بر روی ستون های عمودی داربست قرار می گیرد.بست زبانه اي يا پيوندي

این نوع از بست به کم مغزی سبب استقرار ستون های عمودی داربست بر روی هم می شود ، بر روی ناحیه اتصال کشش معادل با 1.4 تن را تحمل می کند و وزن متوسط آن 1.65کیلو گرم است.